Zostań wolontariuszem

Zostań wolontariuszem

Dołącz do nas! Przed wakacjami zakończyliśmy pilotażowy program, w którym nasi wolontariusze i nasi podopieczni wspólnymi siłami dążyli do poprawy wyników w naucę.

Juz za niecałe 2 tygodnie chcemy uruchomić kolejną edycję wolontariatu na rzecz dzieci z Centrum Wspierania Rodzin – Rodzinna Warszawa.

Czekamy na Ciebie!

Pomóż nam w nauce !

Czujesz się dobry z matmy, fizy czy polaka ? Znasz języki obce? Pomóż dzieciakom z Centrum Wspierania Rodzin RODZINNA WARSZAWA.

Pomagamy z problemami w czytaniu, zrozumieniem tekstu, pisania ze słuchu, tabliczki mnożenia, ułamków I wielu innych wyzwaniach jakie spotykają naszych podopiecznych.

Agata Koczowska, instruktor ds. kulturalno-oświatowych, koordynator wolontariatu w CWR RW:

To niesamowite doświadczenie pracować z wolontariuszami, którzy rozumieją, że – żeby skutecznie pomagać innym – trzeba zacząć od podstaw. Współpraca z KMD to modelowy przykład programu wolontariackiego. Wspólnie zaplanowaliśmy krok po kroku każde działania, wykorzystując doświadczenia, potencjały oraz możliwości obydwu organizacji. Daliśmy sobie czas na wzajemne poznanie się, dogranie szczegółów. Komunikacja przebiegała sprawnie, razem modyfikowaliśmy plany, jeśli coś okazywało się nieoptymalne. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za to, co już nam się udało. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej!